Czy skrzywiony kręgosłup może odpowiadać za zawroty głowy?

Witam mam pytanie mam stwierdzone skrzyżowanie kręgosłupa mam też siedząca pracę siedzę 8,9 godz dziennie cz głową pochylona do przodu. Mam uczucie ciężkich pleców bola mnie barki ramiona cały kręgosłup od góry do dołu. Czasami odczuwam taki ucisk na karku chwilami mam lekkie zawroty głowy lub uczucie niestabilnosci czasami też mam wrażenie wypełnienia w uszach a czasami chwilowy szumu. Ostatnio robiłam rtg k. Szyjnego wyszlo zniesienie fizjologicznej lordoza szyjnej. Ciśnienie ok.

Witam!
W pracy co 2 godziny proszę robić krótką przerwę, przejść parę kroków, zrobić szybką gimnastykę odcinka szyjnego kręgosłupa. wskazana konsultacja laryngologiczna i neurologiczna. Podstawowe badania laboratoryjne, oznaczyć poziomy cukru, elektrolitów, TSH, konieczna gospodarka lipidowa.
Powodzenia
W. Łuczkowski.