Czy skurcz w okolicach lędźwi świadczy jest związany z nerwami?

Dzień dobry. Od 6 lat choruje na zaburzenia depresyjno-lekowe. Biorę Aciprex 20mg i Tritico cr 75mg na noc. Jakiś czas temu wylądowałam w szpitalu na torbiel jajnika, co bardzo mną wstrząsnęło i doprowadziło do nawrotu leków. Torbiel czynnościowa -zanika i pojawia sie. Mam za 3 tyg obronę, niby się nie stresuje ale rozmyślam nad tym. Od dłuższego czasu Mam popołudniami mdłości i takie uczucie jakbym wyszła z karuzeli. W nocy obrodził mnie taki skurcz w okolicy lędźwiowej ze aż mnie wykręcalo a prędzej budziły mnie nocne mdłości. Miewam wieczorami jakby bóle nerek. Czy to nerwy ?

Dzień Dobry Pani,

Z opisanych przez Panią symptomów, wnioskuję, że jest to odpowiedź Pani organizmu na przewlekający się stres, z powodu zdiagnozowanej u Pani torbieli.

Wskazane byłoby dla Pani, podjęcie terapii poznawczo-behawioralnej,
równolegle z farmakoterapią, celem uzyskania efektywnego leczenia.

Serdeczności i tylko zadowalającego samopoczucia Pani życzę!
irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605