Czy skurcze dodatkowe nadkomorowe uniemożliwią mi pracę jako operator wózka widłowego i magazynier?

Czy skurcze dodatkowe nadkomorowe występujące rzadko ( brak innych objawów charakterystycznych dla arytmi , ciśnienie i puls w normie ) uniemożliwią mi pracę jako operator wózka widłowego i magazynier? Dzień przed EKG intensywnie uprawiałem sport .

Lek. Katarzyna Szymczak

Miał Pan wykonane tylko ekg? czy holter ekg? (ekg przez 24 godziny), o przeciwwskazaniach do wykonywania określonej pracy, decyduje lekarz medycyny pracy, ale sadzę, że pojedyncze skurcze nadkomorowe nie będą przeciwwskazaniem.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, żeby to ocenić konieczne będzie założenie aparatu Holter EKG. Proponuję udać się do swojego lekarza, bez obejrzenia EKg i wykonania badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.