Czy słaby zarost w wieku 20 lat jest normalny?

Czy słaby zarost w wieku 20 lat jest normalny ? Mam 20 lat i mam jedynie śladowy zarost. Na brodzie mam kilkanaście włosów, głównie jasnych z kilkoma ciemnymi, na szyi mam trochę dłuższe ciemne, a po bokach nieliczne włosy widoczne jedynie przy dobrym świetle. Jedynie pod nosem zarost rośnie normalnie. Zastanawiam się czy to po prostu kwestia genetyczna i rozwinie się on za jakiś czas czy może niedobór hormonów, pomimo, że inne cechy typowo męskie mam na miejscu.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jest to normalne zjawisko, genetyka odgrywa tu ważną rolę, jeśli w rodzinie zarost był słaby tak też może być u Pana.
Pozdrawiam