Czy słusznie martwię się, że jestem w ciąży?

Mam 18 lat i spóźnia mi się okres już 3 dzień. Nie miałam zawsze reguralnego ale spoźniał mi się max 1 dzień lub był 1 dzień szybciej. Współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia ale nie doszło do wytrysku w środku i było to w dni niepłodne. Czyje się dobrze jak nigdy przed okresem ale bardzo zamartwiam się tym że mogę być w ciąży. Mam takie pytanie jakie mogą być szansę na to że jestem w ciąży?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Aby się o tym przekonać radziłbym wykonanie testu ciążowego [poziomu bHCG we krwi]. Pozdrawiam.