Czy słusznie wykonałam biopsję?

Dzień Dobry, umówiłam się do Pani Doktor na wizytę ale mam termin dopiero w połowie marca wiec trochę podpytam bo bardzo się martwię. Radiolog podczas usg stwierdził guzka na prawym płacie i zalecił biopsje choć mówił ze nie wyglada to złe, ja udałam się do endokrynologa w sierpniu ale nie kazał robić biopsji, badania wszystkie dobre, w listopadzie kolejna wizyta i badania dobre, zalecił scyntygrafie technetem i markery ale dopiero na wiosnę. Obawiam się jednak czy to normalne takie czekanie , nie mam żadnych objawów ani nie jest to guz widoczny i wyczuwalny ręką ale postanowiłam zrobić biopsje bo strasznie się boje i już na wizytę do Pani Doktor powinnam mieć wynik. Chciałam zapytać czy podjęłam do rą decyzję i czy trzeba się obawiać? Gdyby był oczywiście jakiś wcześniejszy wolny termin to bardzo proszę o informacje. Z góry dxiekuję.

Szanowna Pani, pisząc zapytanie na portalu nie jest ono kierowanie do konkretnego lekarza, ale postaram się odpowiedzieć na Pani pytanie. Według mnie wykonanie biopsji było dobrym pomysłem, będzie miała Pani pewne rozpoznanie. Serdecznie pozdrawiam