Czy śluz w czasie dni płodnych i niepłodnych jest taki sam?

Witam. Czy w czasie dni płodnych i niepłodnych śluz z pochwy jest zawsze taki sam, czyli lepki i kwaśny? Staramy się z partnerem o dziecko prawie rok, ale bez skutku. Na innych portalach było pisane żeby kontrolować swój cykl, i wydzielone z pochwy i u mnie jest bez zmian z tym sluzem. Przypominam też że mam chorobę jelit WZJG i biorę leki typu asamax. Czy mogę być bezplodna że względu na chorobę? Ginekologa mam dopiero za miesiąc a to bardzo dla mnie ważne.

Obserwacja śluzu to nie jest dobra metoda oceny owulacji. proponuję iść do ginekologa. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż oczekiwany czas odpowiedzi ze strony portalu.