Czy śmiech może powodować tętniaka?

Witam. czy mocny smiech moze spowodowac tetniaka? albo mocne wystraszenie? że robi sie tak ciepło na sercu lub na żołądku ostatnio mam taki lękliwy czas i boje sie o moje serce i tetnice ze to uderzenie cieła podczas wystraszenia uszkadza mi tetnice czy jest tak?. usg aorty bez zmian jakos w 2014 roku, tomograf głowy bez zmian. boje sie bo czasem mam dodatkowe uderzenia serca czy to cos z sercem ? tetniak? echo w 2015 dobrze i 2x ekg wszystko wyszło dobrze.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie sadze. Dla pewności proponuje udac się do lekarza rodzinnego.