Czy spadek wagi jest zbyt duży?

Mam 27 lat. Do tej pory nie odchudzałem się zbytnio. Odstawiłem natomiast słodkie napoje i rzadko jem coś słodkiego. Czasem mam nawet wstręt do słodyczy. Ważyłem 112kg. Schudłem 22kg w ciągu ostatnich 3 miesięcy. Mój wzrost to 185cm. Bardzo się z tego cieszę, ale bliscy się martwią o mnie i mówią, że za szybko chudnę. Ja sam nie wiem, bo cieszy mnie moja waga. Jak Państwo myślicie? Jest potrzeba do niepokoju, czy raczej jest w porządku? Pozdrawiam,

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Tak szybki spadek wagi jest wskazaniem do rozpoczęcia diagnostyki internistycznej.