Czy spokojna jazda na nartach ma jakikolwiek wpływ na 1 lub 2 tydzień ciąży?

Planuję ciążę, a jednocześnie mam już zaplanowany wyjazd w góry, gdzie chciałabym pojeździć na nartach (jestem początkującym narciarzem, więc będzie to spokojna jazda). Zastanawiam się, czy jeśli będąc w górach byłabym już w 1 lub 2 tygodniu ciąży (bo tak by to wyszło ), to czy wpłynie to na zarodek?
Z góry dziękuję za informację.
Pozdrawiam,
Monika

Dzień dobry!
Tak wczesna ciąża nie powinna być zagrożona jazdą na nartach, czyli intensywniejszym wysiłkiem. Może Pani spokojnie jechać. Udanego wyjazdu.
Z poważaniem