Czy spotkać się z chłopakiem, który zakończył ze mną znajomość?

Witam :) Jakiś ponad rok temu poznałam chłopaka, przeżyłam z nim już swój pierwszy raz, zakochałam się... Ale nic mu nie mówiłam, spotykaliśmy się aż wreszcie nie wytrzymałam, powiedziałam mu po jakichś 6 miesiącach znajomości co do niego czuję, on był mocno zszokowany. Po miesiącu zakończył to wszystko, po jakimś czasie dowiedziałam się, że kogoś ma... Ale ten jego związek nie trwał długo. Po jego zakończeniu odezwał się znowu do mnie, chce się znowu spotykać, pisze. Co mam robić?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Czy ten chłopak wytłumaczył, dlaczego wtedy zakończył Wasz związek?
Pozdrawiam

Witam serdecznie,
Olu bardzo trudno jest ocenić jego motywy, dojść do tego, czy naprawdę mu na Tobie zależy. Napisałaś, że on utrzymuje kontakt, zabiega o Ciebie, okazuje Ci zainteresowanie. Jednak Ty boisz się mu zaufać. Moim zdaniem powinniście się spotykać - jednak zostaw sobie margines ostrożności, nie przyspieszaj niczego, nie decyduj się na zbliżenia. Niech Twoje zaufanie odradza się wraz z rozwojem Waszej znajomości.
Pozdrawiam

Witam,
Olu Ty znasz siebie najlepiej, więc sama musisz ocenić, czy takie spotkania nie będą prowadziły do zbyt szybkiego zaangażowania z Twojej strony.
Pozdrawiam

Witam,
Olu, obiecałaś mu, że to Ty pierwsza odezwiesz się po spotkaniu - nie zrobiłaś tego. Może on czeka na Twój krok?
Pozdrawiam