Czy spotykać się z chłopakiem, który żartuje na temat mojej tuszy?

Witam. Mam 20lat, spotykam się z chlopakiem 25lat. Spotykamy się okolo 2miesiecy. Ostatnio doszlo miedzy nami do seksu. Bylo fajnie, mowil ze mu się podobało. Na drugi dzień napisal mi ze troche przeszkadza mu to ze jestem przy tuszy. Wielokrotnie mi to wypomina i twierdzi ze to żarty sa. Chce mnie poznać ze swoimi kolegami, i twierdzi ze tez mu powiedzą ze jestem duża kobieta. Czy nasze spotkania maja dalej sens? Twierdzi ze mnie akceptuje, ale ciągle mi mówi jak wyglądam

Dzień dobry.

Z Pani opisu można zrozumieć oczekiwanie, że Pani chłopak, w związku z tym, że dość szybko doszło do seksu, nie będzie mówił, że jest Pani gruba. Wygląda jednak na to, że ma on inne podejście do zagadnienia, a właściwie, że traktuje Panią dosyć swobodnie (włącznie z seksem).
Mówiąc inaczej - jeśli chłopakowi przed seksem nie przeszkadzała Pani tusza, a obecnie wytyka ją Pani, można przypuszczać, że Pani przyzwolenie na seks po dwóch miesiącach znajomości, uznał za swoiste "zwycięstwo" uprawniające go naruszania Pani godności.
Trudno powiedzieć, czy dalsze spotkania mają sens, z pewnością jednak warto powiedzieć chłopakowi, że jego czepianie się zwyczajnie Panią boli. Z drugiej strony - można również zastanowić się nad sposobami pozbycia się nadmiaru kilogramów.

Pozdrawiam.

Witam , najwyraźniej Pani wygląd nie do końca odpowiada partnerowi, jeżeli jego komentarze na ten temat są dla Pani przykre, proszę mu wprost powiedzieć,że sobie Pani tego więcej nie życzy.
Do Pani decyzji pozostaje kwestia czy w Pani wyglądzie są rzeczy, które w tej sytuacji chce Pani zmienić czy nie. Generalnie kobiety najczęściej czują się zmotywowane do dbania o swoją atrakcyjność fizyczną, starają się być raczej szczupłe i zadbane. Niemniej jednak są też mężczyźni, którzy wyraźnie preferują kobiety o bujnych kształtach, więc ostatecznie to jest sprawa Pani wyboru;" jestem jaka jestem i szukam kogoś komu będę się taka właśnie podobać"
czy też:" skoro jemu podobają się szczuplejsze to zadbam bardziej o swoją figurę"
Tak czy siak wielokrotne mówienie o niedoskonałościach partnera jest zupełnie nie na miejscu. Pozdrawiam