Czy spożycie mleka czekoladowego po treningu będzie dobrym rozwiązaniem?

Witam czy spożycie mleka czekoladowego po treningu będzie dobrym rozwiązaniem? Mleko czekoladowe=mleko ryżowe oraz 100% kakao. Pozdrawiam

Witam serdecznie,

wszystko zależy od tego jaki jest Pani cel - budowa masy mięśniowej, odchudzanie czy wysmuklenie ciała. Zależy tez jakiego rodzaju ćwiczenia Pani wykonuje - cardio, interwały czy treningi siłowe.
Jeżeli wspomniany produkt ma tak krótki skład czyli mleko ryżowe plus 100 % kakao to nie jest złym produktem ale uważałabym z jego ilością jeżeli Pani celem jest redukcja tkanki tłuszczowej ponieważ produkt jest dość kaloryczny.
W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk