Czy środki nootropowe mogą mieć negatywny wpływ na erekcję?

Witam Czy srodki notropowe takie jak 5htp lub Gaba moga miec negatywny wplyw na erekcje.... pozatym od okolo 2 miesiecy mam mala ginekomastie z prawej strony sutka. Ogolnie bola mnie troche dwa sutki i okolice. Czy mogly spowodowac te moje dolwgliwosci srodki notropowe wyzej wymienione ?

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Mam mało danych..
Warto byłoby podjąć, zasygnalizowany przez Pana wątek, z Lekarzem prowadzącym Pana, który zna Pana i Pana historię leczenia.

Niestety, terapia farmakologiczna, jest obarczona ryzykiem działań niepożądanych, zaaplikowanych farmaceutyków.

Życzę Panu pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605