Czy stan mojego mózgu się poprawi?

Mam 19 lat,około miesąca temu przedawkowałem lek rispolept (40 tabletek popitych wodka) po odratowaniu mialem problemy z prostymi czynnosciami jak koncentracja czy skupienie a ponadto ogłupienie i otepienie przez co mam problem nawet z ogladaniem telewizji. Po ponad tygodniu wzialem lek bilobil bo myslalem ze mi troche pomoze natomiast po nim poczułem sie jakbym stracił szybkosc reagowania na bodzce.Chciabym sie zapytać czy jest szansa,że moj mózg wróci po tym wszystkim mimio wszytsko do normy?

Dzień dobry, myślę że warto skonsultować się z neurologiem. Eksperymenty z lekami mogą wywołać stały uszczerbek. Jednak dopiero badania mogą pokazać czy Pana mózg jest uszkodzony. Zapewne po zaistniałej sytuacji wymaga Pan regeneracji. Warto ćwiczyć mózg. Wykonywać ćwiczenia na poprawę koncentracji i uwagi i w przyszłości bardzo uważać z lekami.
Pozdrawiam A. Pacia

Dzień Dobry Panu,

Mózg ma olbrzymie możliwości samo naprawcze, potrzebuje czasu na regenerację.

Jak również Pana odpowiedniego zadbania i troski.

Życzę Panu dobrostanu,
Irena Mielnik-Madej