Czy stosować Asubtelę przy migrenie?

Dzien dobry,niedlugo czeka mnie operacja jednak akurat w tym dniu lub ok.2 dni wczesniej wypada mi miesiaczka.Udałam sie do ginekologa,ktory przepisal mi tabletki Asubtela w celu przesuniecia menstuacji.Po przeczytaniu ulotki zobaczylam jednak,ze glownym przeciwskazaniem jest migrena z aurą,na ktora cierpię,lekarz przebywa na urlopie i nie moge sie ponownie skonsultowac.Prosze mi odpowiedziec,czy ryzykowac i brac pigułki ,czy przesunac zabieg.Dziekuję bardzo,kobieta l.37

Szanowna Pani, nie wiem jaką operację ma Pani wyznaczoną jeżeli można to lepiej przełożyć operację, pozdrawiam.