Czy stosować Betaloc ZOK 50?

Czy leki za pisane przez roznych lekarzy: Liphantyl 267M, Betaloc ZOK 50, Memotropil 1200mg i Escitalopram Zdrovit 5mg można brać razem podczas jednego posiłku śniadania ok. godz.12? Czy lepiej Betaloc ZOK 50 brac osobno podczas kolacji kolo g.19? - bo pacjentka nie wyrabia sie wziac Betaloc ZOK 50 wczesniej.

Dzień Dobry,

Na to pytanie może odpowiedzieć lekarz prowadzący, który zna Pacjentkę i Jej historię.
Sugerowałabym zasięgnąć informacji w kontakcie telefonicznym z lekarzem prowadzącym
(może tak uda się).

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Irena Mielnik-Madej