Czy stosować Lactovaginal po zakończeniu kuracji przeciwgrzybiczej?

Witam, tydzień temu miałam świąd pochwy, zastosowałam lactovaginal przez tydzień, objawy lekko sie zmniejszyły ale nie ustąpiły. Dziś dostałam rp na Clotrimazol. Czy po zakończeniu leczenia p/grzybiczego powinnam brać Lactovaginal żeby nie nawróciła grzybica, czy nie jest to potrzebne? Drogi jest ten preparat a juz duzo go brałam wcześniej, stąd moje pytanie, czy jest koneicznośc znowu to używać? Dziękuje za odpowiedź i życze wesołych Świąt :)

mysle ,że nie ma takiej potrzeby Jesli sytuacja będzie sie powtarzac to wtedy trzeba zmijnić sposób leczenia