Czy stosować Monural w ciąży?

Witam, Jestem w 34tc.Wczoraj lekarz przepisał mi Monural na drogi moczowe, po wykładzie, że nie widzi infekcji dróg moczowych i antybiotyk nie potrzebny.W ulotce napisane,że to antybiotyk info:że ten typ terapii nie jest odpowiedni dla kobiet w ciąży.Jesli nie ma infekcji to mam stosować ten antybiotyk?Dodam,że wczoraj crp. 22 (w poniedziałek 55), mocz, bakterię 1400(w poniedziałek 550)leukocyty w moczu w normie.Czy tak wysokie crp mogło by spowodowane bólem gardła?brak innych objawów.

Lek. Tomasz Budlewski

a czy sa jakies objawy? proponuję udac się do lekarza ponownie.