Czy stosować nadal Valsacor?

Witam serdecznie! Od pół roku biorę Rano-Valsacor-80mg jedna tabletka na dobę,po południu biorę Nebilet-5mg i dodatkowo Amlessa 8mg 5mg,po jednej na dobę.Po skończeniu leków poszłam do lekarza aby wypisał mi recepte na kolejne miesiące i UPSSss! Pani Doktor nie przepisze mi! Valsacoru-80mg, ponieważ brany lek równocześnie z Amlessą 8mg 5mg powoduję poważne uszkodzenia nerek (Lekarska Diagnoza).Przepisała oczywiście inny lek o przedłużonym działaniu o nazwie Tertensif SR 1,5 mg.Mam jeszcze Valsacor ale nie wiem czy mam go brać ,czy łykać nowe Lekarstwo? Z góry dziękuję za odpowiedz.Pozdrawiam

Proszę zastosować nowy lek wypisany przez lekarza valsacor i amlessa sa lekami z podobnych grup i nie należy zazywać ich jednoczesnie