Czy stosować środki na zbyt wysoki poziom cholesterolu?

Witam, ma 56 lat od 10 lat biorę tabletki na nadciśnienie oraz mam duży "zły" cholesterol na ktore też niestety codziennie biorę leki.Póki co to fukcjonuję, ale zdaję sobie sprawę, że ta chemia niszczy we mnie inne organy. Proszę o wskazanie suplementów na polepszenie mojego stanu zdrowia i czy należy odstawić wowczas te leki. Pozdrawiam Urszula

Nie podała Pani nazw leków, które stosuje.
Leki należy przyjmować codziennie, bez odstawiania ich i zastępowania suplementami.
Niezbędna w całym procesie leczenia jest na pewno modyfikacja diety, zwiększenie aktywności fizycznej.