Czy stosowanie Axtil i Corectin to dobre połączenie?

Przyjmuję rano Axtil 10mg, a wieczorem corectin 10mg. O ile rano ciśnienie utrzymuje się poniżej 140/90, popołudniu wynosi 150-160/90-100. Czy to dobre połączenie? Czy wtedy już Axtil przestaje działać? Czy należoby dołączyć jakiś lek? Czytałem, że połączenie IACE i beta-blokera nie jest preferowane? Czy można pomimo to łączyć te dwa leki?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze nalezy odpowiednio zmodyfikować dotychczasowa farmakoterapię proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego