Czy stosowanie ćwiczeń z zakresu face yoga lub face fitness nie pogłębia zmarszczek?

Witam, czy stosowanie ćwiczeń z zakresu Face Yoga/Face Fitness nie pogłębia zmarszczek? Czy faktycznie możliwa jest poprawa? Dziękuję za odpowiedź.

Witam,

Dokładne i poprawne wykonywanie ćwiczeń prowadzi do ujędrnienia i wygładzenia skóry i młodszego wyglądu, jednak ćwiczenia te są bardzo trudne do wykonania, a niewielkie odstępstwa mogą angażować również partie mięśni odpowiedzialne za zmarszczki mimiczne oraz ich utrwalanie, wtedy efekt jest odwrotny od zamierzonego. Jeśli rozważa Pani metody zapobiegawcze procesowi starzenia skóry zapraszam na konsultację.