Czy stosowanie Domestosu mogło zaszkodzić wczesnej ciąży?

Witam, obecnie jestem w 5 tygodniu ciąży. Cieszę się ale również boję czy nie zaszkodziłam mojemu dziecku. W 3 tygodniu ciąży (jeszcze nie wiedziałam o niej) używałam środka chemicznego domestos, stosowałam go bez rękawic, całe to sprzątanie trwało 20 minut. Bardzo się boję czy nie zaszkodziłam mojemu dziecku, czytałam, że ten środek jest bardzo niebezpieczny. Czy w tak wczesnej ciąży mogłam zaszkodzić dziecku, bardzo proszę o odpowiedź.

Lek. Katarzyna Szymczak

Rozumiem że ewentualny kontakt z substancją miały tylko dłonie, także nie powinno to zaszkodzić dziecku.
Pozdrawiam