Czy stosowanie leku Daylette może wywołać niepłodność?

Mam 26 lat bralam daylette 4 lata objawy po trzech miesiacach od odstawienia: zanik miesiaczki tsh4,120, pecherzyki na jajnikach,lekko biay wyciek z jednej piersi.lekarz przepisal daylette I wskazal droge do endo. Moje pytanie daylette to dobre rozwoazanie?? Czy faktycznie to moze juz byc pcos (chociaz lekarz mowil ze nie mam.wygladu kobiety z pcos) martwic sie o swoja plodnosc?? Bo boje sie ze niedlugo popadne w jakas paranoje :( prosze o jakies wskazowki gdyz narazie dzieci nie planuje ale w

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje najpierw wykonać doagnostyke ginekologiczno endokrynologiczna a następnie Ew się martwić