Czy stosowanie leku Tanno-hermal wpłynie na wygląd tatuażu?

Około 2 miesiecy temu zrobiłam sobie tatuaż. Niedawno na moim ciele pojawiły się pojedyńcze plamy a na tatuażu w niekroruch miejscach małe chrostki. Nie swędzi ani nie piecze mnie to w rządem sposób po prostu jest. Dermatolog u którego byłam stwierdził że może być to obiaw uczulenia na farbe. Tatuaż kazał punktowo smarować mi TANNO-HERMAL Lotio. Moje pytanie jest następujące czy po zażywaniu tego leku coś może stać się z tatuażem? Czy kolor wyblaknie a może totalnie skóra go wyprze i zaniknie? A może pozostanie on w nienaruszonym stanie a znikną tylko same chrostki?

Lek. Tomasz Budlewski

sądze że w tym momencie należy nie martwić się tatuażem tylko stanem zdrowia, proszę kierować się zalceniami lekarza badajaćego.