Czy stosowanie odciągacza do sutków jest bezpieczne?

Witam. Po zabiegu wycięcia ropnia z piersi i mam problem z wklęsłym skutkiem- przed ropniem sutek był normalny. Lekarz mówi że nie wiadomo czy sutek wróci na miejsce. Zakupilam odciagacz do skutków:  Czy stosowanie go całą noc jest bezpieczne? W sensie zaloze wieczorem i rano zdejme? Dzięki

Witam , zdecydowanie odradzam stosowanie tego typu postępowania na własną rękę! Proszę koniecznie skonsultować się w tej sprawie z operatorem! z.żurawski

Witam
Nie jestem przekonany czy osiagnie Pani zamierzany efekt, najlepszą opcją była by korekta operacyjna wciagnietej brodawki.
pozdrawiam i zapraszam na konsultację 600086240/501784896
Dr n med Daniel Maliszewski