Czy stosowanie rano 2 czopków Posterisan H jest szkodliwe dla zdrowia?

Źle spojrzałem na dawkowanie czopków Posterisan H i zamiast aplikować jeden czopek rano a drugi wieczorem, to przez 7 dni aplikowałem sobie po dwa czopki rano. Czy mogą być tego jakieś negatywne konsekwencje dla zdrowia? Czy przez to nie zaburzyło się działanie lecznicze czopków? Bardzo proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Nalezy stosować leki wg zalec lekarza lub producenta . Jeżeli zostało zastosowane tak jak powyżej opiano nalezy obserwować i jeżeli coś niepokoi konieczna jest wizyta u lekarza pierwszego kontaktu