Czy stosowanie Xenna błonnik jest wskazane przy niedowadze?

Czy stosowanie błonnika wysoko skoncentrowanego (Xenna błonnik) jest wskazane przy niedowadze?

Nie ma takich przeciwwskazań, jednak jaki jest powód dla którego rozważa Pani spożywanie błonnika? Czy jego podaż w diecie jest niewystarczająca lub ma Pani problem z zaparciami?

Przyjmowanie błonnika w postaci tego preparatu mija się z celem, który i tak nie został nawet w małym stopniu określony w pytaniu.