Czy stosując antybiotyk na skórę można wykonać zabieg laserowy?

Dzien dobry. Chcialem sie dowiedziec czy stosujac leki antybiotykowe na rany ( glebokie rany potradzikowe teraz sa w tych miejscach okropne blizny) mozna przeprowadzic zabieg laserowy. Czas pomiedzy laserem a stosowaniem antybiotykow to az 6 miesiecy?

Wszystko zależy od tego jaki to rodzaje lasera będzie, bo jesli IPL to przy nim nie używaz się leków światłouczulający. Lekarz przeprowadzając wywiad przed konsultacją zweryfikuje to.