Czy stosując lek mirtor i convinal mogę utrzymać wagę?

Czy stosując leki mirtor w dawce 30 mg i convival chrono w dawce 500 mg przy zastosowaniu odpowiedniej diety i uprawianiu sportu aerobowego (bieganie,orbitrek,pływanie) można utrzymać wagę lub nawet schudnąć ?

Lek. Paweł Szadkowski

Jednym z działań niepożądanych ww. leków może być zwiększenie masy ciała, ale można zminimalizować to ryzyko przez odpowiednie postępowanie dietetyczne i wysiłek fizyczny. Przyrost masy ciała nie jest zasadą.