Czy stosując lek Mozarinem trzeba zachować odstęp przed zastosowaniem Beto?

Witam, Mam stwierdzoną nerwicę lękową i biorę trittico na noc, rano mozarin i beto 50 zk. Czy musi być jakiś odstęp czasowy między mozarinem a beto 50 zk? Czy godzina wystarczy. Proszę o szybką odpowiedź. Dziękuje

Dobry wieczór.

Proszę kierować to pytanie do lekarza przepisującego powyższe leki.
Na pewno tłumaczyć dawkowanie i porę. Jeśli Pani nie pamięta to proszę zadzwonić do lekarza/farmaceuty albo poprosić o informacje na wizycie.

Dariusz Pysz-Waberski