Czy stosując lek Mzarin można zajść w ciążę?

Witam mam pytanie czy jak zażywam od ponad pół roku lek Mozarin to mogę zajść w ciąże? I jakie to będzie miało skutki na dziecko? I gdybym odstawiła ten lek przed zajściem w ciąże to ile muszę odczekać zanim możemy z mężem starać się o dziecko? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Więc wymaga to konsultacji z lekarzem, który Panią leczy i zleca ten lek.
Po odstawieniu leku może Pani w następnym cyklu rozpocząć starania o ciążę.