Czy stosując luteinę można przyspieszyć miesiączkę o 5 dni?

Staramy się z mężem o dziecko, jestem stymulowana clo teraz to jest drugi cykl stymulacji, ale nie współżyjemy gdyż maż wyjechał na delegację. W przyszłym cyklu sytuacja się powtórz. Moje pytanie jest takie czy można przyspieszyć luteina miesiączkę o około 5 dni i zacząć brać clo wcześniej. Czy coś takiego w ogóle praktykuje się? zależy nam na czasie bo nie jesteśmy już młodzi. Dodam,że jestem stymulowana przez to, ze mam PCOS. Pozdrawiam Julita

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie powinna Pani przyspieszać miesiączki luteiną i brać clo wcześniej. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem, który prowadzi Pani leczenie.