Czy stosuję zbyt dużo witamin?

witam mam pytanie,od jakiegos czasu zaczalem zdrowy tryb zycia silownia itp. i codziennie przyjmuje witaminy olimp multiple sport,tran activ natur kaps 500mg,do tego pije z rana zielona herbate UJI MATCHA i pylek pszczeli z miodem. Moje pytamnie brzmi czy nie przesadzam z iloscia witamin ? ogolnie czuje sie dobrze.

Dzień dobry,

wskazaniem do stosowania suplementów jest ich niedobór w organizmie co można potwierdzić poprzez np. badania krwi.

Nadmierna podaż witamin i składników mineralnych nie jest wskazana - bo ma to swoja skutki uboczne.

Natomiast zieloną herbatę i pyłek pszczeli może Pan stosować.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga