Czy stosunek był zabezpieczony przed zdjęciem plastra?

Czy jeśli używam plastrów antykoncepcyjnych i kochałam się z moim facetem(bez zabezpieczeń innych niż plastry) dzień przed zdjęciem plastra gdyż był to ostatni w opakowaniu to jest możliwość abym zaszła w ciążę w dniach kiedy plasterka nie mam na sobie? Zaznaczam, że było to moje pierwsze opakowanie plasterkow

Lek. Michał Lenard

Plaster w czasie stosunku jak najbardziej działał, jego wpływ hormonalny nie skończył się w momencie odklejenia. Pozdrawiam!