Czy stosunek podczas kuracji luteiną mógł mieć wpływ na płód?

Witam!
Biorę luteine dopochwową, dwie tabletki, tylko wieczorem, czyli raz dziennie. Jestem w 18 tygodniu ciąży i nigdy nie miałam żadnych krwawień ani plamień, lekarz kazał brać mi luteinę "dmuchając na zimne".
Zdarzyło się mi jednak, że zbliżyliśmy się ze swoim mężem wieczorem ale jeszcze przed wzięciem luteiny. Zaznaczę, że stosunek był bardzo delikatny. Czy mimo wszystko może to zaszkodzić dziecku?

Dzień dobry!

Jeśli nie ma stwierdzonej niewydolności szyjki, czyli jej skrócenia, nie ma krwawień ani plamień to można współżyć w ciąży.

Z poważaniem