Czy stosunek podczas miesiączki wywołał dodatkowe plamienia?

Witam,
jestem dziewczyną i mam 18 lat. Miesiączkuję regularnie od 5 klasy podstawówki. Ostatnio kochałam się z chłopakiem w 3 dzień miesiączki, bez zabezpieczeń, a stosunek był przerwany. Szóstego dnia, jak zwykle, zakończył mi się okres, ale od tamtej pory mam maleńkie krwawienie. Dosłownie kilka plamek na dzień, jednak nigdy tak nie miałam.
Czy to może oznaczać, że jestem w ciąży?

Dzień dobry!

Jeśli minęło kilka dni od stosunku, to plamienie na pewno nie wynika z ciąży.

Ponieważ opisuje Pani minimalne krwawienie może ono świadczyć np. o tzw. krwawieniu kontaktowym z nadżerki.

Powinna Pani zgłosić się do ginekologa, by sprawdził, czy nadżerka nie wymaga leczenia i czy nie ma tam jakiejś nieprawidłowej zmiany. Będzie Pani miała pobraną cytologię.

Z poważaniem