Czy stosunek w pierwszy dzień okresu może zakończyć się ciążą?

Witam, ostatnio mieliśmy przypływ emocji z chłopakiem i zaczęliśmy się kochać. Stosunek zakończył się wytryskiem w środku.T o był mój pierwszy dzień miesiączki. Czy może z tego coś powstać?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Dzień dobry!

Tak taki stosunek również niesie ryzyko zapłodnienia.
Warto wykonać test ciążowy.
Test paskowy z moczu jest najbardziej wiarygodny po 2 tygodniach od stosunku.

Pozdrawiam!