Czy stracę dziewictwo, pieszcząc inne miejsca?

Bardzo nietypowy problem. Jestem dziewicą. Miałam bardzo wrażliwe na pieszczoty wszystkie miejsca ale w pewnym momencie przeczytałam, że jak będę pieścić inne miejsca to stracę dziewictwo. Wyrobiłam sobie nawyk, że tylko pieszcząc 1 miejsce (łechtaczkę) mogę mieć orgazm, a cała reszta (wargi sromowe i wejście do pochwy) się znieczuliła. Teraz bardzo tego żałuje. Jak mogę sprawić, żeby reszta miejsc znowu zrobiła się wrażliwa na pieszczoty?

Dzień dobry!

Utrata dziewictwa polega na odbyciu kontaktu seksualnego z inną osobą.
Podczas masturbacji może Pani co najwyżej naderwać lub przerwać błonę dziewiczą np. poprzez penetrację pochwy wibratorem, co samo w sobie nie wiąże się z utratą dziewictwa.
Jest naturalne, że łechtaczka jest miejscem najsilniej unerwionym i najbardziej wrażliwym na dotyk. Tak jak Pani pisze, jest jednak możliwe dodatkowe "wyuczenie się" osiągania orgazmu wyłącznie tą drogą. Podobnie cierpliwością i regularnym powtarzaniem urozmaicania stymulacji jest potencjalnie możliwe uwrażliwienie innych obszarów.

Pozdrawiam!