Czy stres może być przyczyną nudności?

Od kilku mam mdłości. Występują podczas mycia zębów, po posiłku. Dziurawiec pomaga tylko na kilka godzin. Niedawno skończyła mi się miesiączka. Zaczęłam zdrowo się odżywiać i ćwiczyć. Przechodzę też przez silny stres. Czy stres może być przyczyną nudności?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Warto byłoby zacząć od kontrolnej/bezpośredniej konsultacji diagnostycznej u Lekarza pierwszego kontaktu, który po wstępnym rozpoznaniu symptomatycznym zadecyduje o ewentualnym postępowaniu diagnostycznym.

Z przesłaniem dla Pani zwyczajnej pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605