Czy stres może mieć wpływ na moje objawy?

Witam od ponad dwóch lat mam objawy jak zgaga, cofanie się treści żołądkowej do przełyku,kaszel,uczucie pełności nawet po małym posiłku ,biały nalot na języku, i niesmak w ustach i oczywiście nudności. Obecnie biorę leki Zirid i Bioprazol 40 ale nic nie pomaga. Wcześniej stosowałem całą game leków m.in. Helicid, Controloc, Dexilant też było bez poprawy albo była ona chwilowa. Opis gastroskopii z przed 6 miesięcy:Przełyk bez zmian.Linia. Z regularna wpust luźny. Żołądek podatny na insuflację o regularnym układzie błony śluzowej z miernym przekrwieniem w części antralnej i dużą domieszką żółci. Odzwiernik drożny symetryczny. Opuszka i dalsza część dwunastnicy bez zmian. Opis badania RTG przewodu pokarmowego z przed miesiąca :Przełyk o gładkich i elastycznych zarysach ścian i prawidłowej perystaltyce. Badany w pozycji Trndelenburga przepukliny rozworu przełykowego nie stwierdza się. Żołądek o gładkich zarysach ścian. Opuszka i dwunastnica bez zmian.Usg wszystko w porządku ale mam też bardzo niski poziom żelaza. Cały czas stosuje dietę nie jem nic smażonego, ograniczyłem słodycze, zero alkoholu i papierosów i cały czas czuje się fatalnie. Czy stres może mieć wpływ na moje objawy? Czy operacja by pomogła?Proszę o radę co dalej robić i z góry dziękuje.

Lek. Tomasz Budlewski

ale operacja na co? czy było jeszcze coś stwierdzone podczas badania?wskazana jest ponowna wizyta u lekarza gastroenterologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.