Czy stres może mieć wpływ na spoźnienie się okresu?

Witam. W 5 dniu cyklu odbylam stosunek zabezbieczony prezerwatywa, dodatkowo wytrysk byl poza mna. Prezerwatywa nie pekla ani nie zsunela sie, a cykle mam regularne. Jestem po owulacji prawdopodobnie, a mam od 2 dni kompletnie sucho w pochwie, czy to normalne? Czy jest ryzyko ciazy? dodam, ze obecnie sie stresuje, czy to moze miec na to wplyw? Martwi mnie ta suchosc, dodam ze szyjka macicy byla taka jakby miekka i zamknieta calkowicie, a teraz jest normalna, ale nie ma zadnego sluzu.

Lek. Tomasz Budlewski

stres może powodować różne dolegliwości. jeżeli objawy nadal się utrzymują konieczna jest wizyta u lekarza ginekologa.