Czy struktura skóry się wyrówna?

Miałam wykonany zabieg fotoodmladzania 3 dni temu bardzo sie luszcze i mam strasznie podrażniona skore bardzo nierównomierna poczytałam trochę i wyczytałam ze nie mogę stosować kremów z retinolem przez 4 tyg przed zabiegiem a ja właśnie od 3 dni smarowałam sie takim kremem martwię sie teraz jak to wpłynie na to wszystko czy ta struktura skory sie wyrówna bo teraz to mam maskę na buzi i z make upem to juz wogole

Dzień dobry,

Jeśli ma Pani jakieś wątpliwości dotyczące procesu rekonwalescencji proszę skontaktować się z osobą, która wykonywała zabieg.

Pozdrawiam serdecznie.

Witam po zabiegu fotoodmładzania raczej łuszczenia nie powinno być. Jednak przy stosowaniu innych kremów tak jak Pani opisała lub peelingów przed ipo zabiegu może taka reakcja wystąpić, najlepiej będzie jak uda sie Pani na konsultację do osoby wykonującej zabieg niech obejrzy stan skóry i doradzi co dalej,Może warto pomyślec o peelingu i zastosowaniu kremów z filtrem spf 50..Pozdarwiam