Czy strzelanie kości w kolanie jest niebezpieczne?

Mam 19 lat i odkąd pamiętam, juz jako dziecko 'strzelałam koścmi w kolanie' nie wiem jak to inaczej nazwać, a w zasadzie jednym, czy jest to niebezpieczne? jakie sa przyczyny tego?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyny tego rodzaju objawów może być kilka. Proszę udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie możliwość określenia odpowiedniego postępowania. W zależności od uzyskanych dodatkowych informacji być może konieczna będzie wizyta u reumatologa.