Czy suchość w nosie ma związek ze skrzywioną przegroda?

Dzień dobry, od pół roku boli mnie głowa jest to ból pulsujący z prawej strony który promieniuje często na oczy. Z TK wyszło że mam skrzywioną przegrodę i concha bullosa po prawej stronie. Odczuwam jakbym miała opuchliznę koło bwi i dużą suchość w nosie. Czy concha bullosa może wywoływać aż takie objawy? Laryngolog odesłał do neurologa. ;/

Ważne też wszystkie stosowane leki! niektóre nasilają bóle głowy... Pozdrawiam i zapraszam