Czy Sulfasalazin, Metypred i Mydocalm można brać razem?

witam.. mam na imie Asia i chcialam zapytac czy sulfasalazin metypred i mydocalm mozna brac razem? mama strasznie sie po tych lekach czuje od dwoch dni doszlo do tego szybkie bicie serca czy to od ktoregos z lekow? prosze o pomoc.. mama ma 60l.

Piotr Pilarski

Można brać te leki razem. Mydocalm może rzadko powodować przyspieszenie akcji serca ale też choroba zasadnicza może powodować przyspieszenie akcji serca. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.