Czy suplementy diety rzeczywiście wspomagają odchudzanie?

Dzień dobry! Moje pytanie dotyczy środku Therm Line II. Czy działa on, jeśli się nic nie je i czy to jeszcze szybciej mi pomoże zrzucić wagę? Czy też trzeba przynajmniej trochę zjeść? To ważne, czekam na jak najszybszą odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie
ponad rok temu

Witam serdecznie,

przede wszystkim preparat ten jest przeznaczony dla osób dorosłych, więc jeśli nie masz ukończonych 18 lat, nie jest to preparat dla Ciebie.

Ponadto jest to suplement diety przeznaczony dla osób otyłych, który wspomaga odchudzanie, a zatem jego przyjmowanie powinno być elementem kuracji odchudzającej łączącej dietę z aktywnością fizyczną. Preparat wspomaga proces odchudzania, ale sam z siebie nie spowoduje cudownego schudnięcia.

Spożywanie samego suplementu byłoby co najmniej nierozsądne i niebezpieczne dla zdrowia. Głodzenie się powoduje skutek przeciwny, organizm bowiem zamiast chudnąć spowalnia metabolizm.

Proszę dokładnie przemyśleć zastosowanie tego preparatu. Nie jest on przeznaczony dla każdego np. dla osób cierpiących na niektóre choroby przewlekłe.

Pozdrawiam