Czy swędzenie całego ciała to objaw nerwicy?

Co zrobić jeżeli ciągle Się drapię? Nie mogę przestać jak w dniu mam zajęcie może czasem podrażnienie skórę nic więcej ale w nocy nie mogę zasnąć, czuję jakby swędziało mnie całe ciału u jestem bez silna. Nic nie pomaga, czy to jakaś nerwica JAK TO LECZYĆ

Dzień Dobry Pani,

Sugerowałabym Pani, by zacząć od wstępnej konsultacji osobistej u Lekarza pierwszego kontaktu, który zadecyduje o ewentualnej dalszej/ukierunkowanej diagnostyce.

Warto byłoby również o tym porozmawiać również z Psychologiem, co byłoby pomocne w zdiagnozowaniu przyczyny niepokojących Panią symptomów.

Serdeczności oraz radości Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605