Czy swędzenie oznacza alergię na gluten, mleko i jaja?

Witam jestem na diecie bezglutenowej bezmlecznej i bezjajecznej od tygodnia ponieważ miałam swedzenie skóry bóle brzucha biegunki trądzik - chciałam sprawdzić czy to nietolerancja po cuazy czy jeśli objawy nie ustąpiły tj nadal są atakie swędzenia czy konieczne jest kontynuowanie diety czy takie ataki swędzenia po takim czasie wyklucza nietolerancje tych składników? Z góry dziękuję za odpowiedź

Dzień dobry,
Z jakiego powodu stosuje Pani dietę bezglutenową, bezmleczną i bezjajeczną jednocześnie? Czy konieczność wprowadzenia takiej diety została potwierdzona badaniami i skonsultowana z lekarzem? Być może przyczyną tych objawów wcale nie było nietoleracja/alergia pokarmowa? Najlepiej jeśli skonsultuje Pani swoje objawy z lekarzem alergologiem.
Pozdrawiam
Maja Czerwińska-Rogowska dietetyk Gryfice